www.ferospoj.cz :: Základna k zahradnímu domku GAH (10.08.2022 - 22:23)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Základna k zahradnímu domku GAH

Základna k zahradnímu domku GAH je ideální pomůcka, která vám usnadní pokládku podlahy v tomto domku. Tato varianta podlahy má několik výhod oproti betonovému povrchu, slouží jako izolace před mrazem a snižuje také vlhkost v objektu. Podlahu zahradního domku vytvoříte tak, že základnu umístíte na rovný zpevněný povrch a připevníte na ni dřevěná prkna či OSB desky. Podlaha se nebude propadat díky speciálnímu "H" profilu základny a není zespodu ohrožena vlhkostí ani vodou. Dřevěná podlaha zaručí snadnou údržbu.

Prodej základen k zahradnímu domku je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Základna k zahradnímu domku GAH naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!