Illbruck AA300 je speciální prostředek určený pro povrchové upravování a vyhlazování čerstvě nanesených tmelů. Na rozdíl od běžných saponátů je vyvinutý přímo pro tmely, takže nepoškozuje povrch, nezpůsobuje zabarvení a nenarušuje vlastnosti tmelu. Díky neutrálnímu pH a absenci zápachu se pohodlně používá v interiéru i exteriéru. Produkt je dodáván jako koncentrát a před použitím se ředí s vodou.
AA300 se ředí v poměru 1 : 30 (1 díl AA300 na 30 dílů vody), ideálně s použitím destilované vody, aby nedošlo k nežádoucímu zabarvení tmelu. Roztok aplikujte úsporně rozprašovačem na povrch čerstvého tmelu (bez povrchové slupky) a vyhlaďte vhodnou špachtlí. Na přírodní kámen (zejména mramor a žulu) používejte pouze roztok připravený z destilované vody a vždy proveďte zkušební test. Nenanášejte neředěný koncentrát přímo na tmel.
Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Prostředek vyhlazovací pro tmely a silikony, Illbruck AA300 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!