www.ferospoj.cz :: Vrut terasový RAPI-TEC TERASO PLUS, nerez A4, drážka TORX (25.05.2024 - 01:06)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut terasový RAPI-TEC TERASO PLUS, nerez A4, drážka TORX

Terasové vruty RAPI-TEC TERASO PLUS jsou vyrobeny z nerezové oceli A4. Korozivzdorná ocel A4 má zvýšenou odolnost vůči korozi v prostředí s výskytem kyselin. Konstrukce terasových vrutů výrazně usnadňuje jejich aplikaci do dřeva, proto se často používají při montážích velkého počtu spojů. Vruty RAPI-TEC TERASO PLUS mají zápustnou hlavu 60° s malým průměrem, která je vhodná do tenkých nebo tvrdých materiálů. Výhodou je její malá viditelnost a snadné zapuštění. Vruty nebudou vyčnívat z materiálu a zajistí tak estetický spoj.

Terasový vrut je opatřen hlavou s drážkou TORX, která zajišťuje snadné přenesení vysokých kroutících momentů a také minimalizuje vyklouznutí šroubovacího nástavce. V kombinaci s TORX hlavou se používají pro montáž TORX bity. Vrut má částečný závit s frézovacím segmentem a řezný břit na špičce. Frézovací segment snižuje tření na dříkové části vrutu a riziko naštípnutí materiálu, řezný břit usnadňuje proniknutí do materiálu a snadné, rychlé a přesné zahloubení vrutu.

Terasové vruty RAPI-TEC TERASO PLUS jsou díky svým vlastnostem ideální volbou pro použití ve venkovním prostředí pro montáž dřevostaveb. Terasové vruty lze použít bez předvrtání (do měkkých dřevin), ale do tvrdších dřevin je vhodnější předvrtávat z důvodu odebírání materiálu a snížení tlaku na redukovanou hlavu vrutu. U dřevin s vysokým obsahem tříslovin (dub, akát, exotická dřeva) je nutné použít ocel A4 z důvodu její odolnosti vůči kyselinám.

Použití terasových vrutů RAPI-TEC TERASO PLUS

  • terasy, altány, pergoly
  • větrané fasády
  • dřevěné obklady
  • zahradní nábytek


Výhody terasových vrutů RAPI-TEC TERASO PLUS

  • odolnost vůči korozi a kyselinám
  • použití u agresivních dřevin
  • vytvoří estetický spoj
  • snadné zavrtání díky konstrukci vrutu

Prodej vrutů RAPI-TEC TERASO PLUS je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut terasový RAPI-TEC TERASO PLUS, nerez A4, drážka TORX naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!