www.ferospoj.cz :: Vrut s malou čočkovou hlavou, PZ drážka, bílý zinek (07.07.2020 - 17:30)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut s malou čočkovou hlavou, PZ drážka, bílý zinek

Vrut s malou čočkovou hlavou, PZ drážka, bílý zinek

Pozinkovaný vrut s malou čočkovou hlavou a PZ drážkou je ocelový vrut do dřeva. Je vyroben z galvanicky pozinkované oceli pro vyšší odolnost vůči korozi. Vrut má malou čočkovou hlavu s křížovou PZ drážkou a závit do dřeva s ostrou špičkou. Používá se na spojování materiálu z měkkého i tvrdého dřeva jako jsou OSB desky, dřevotříška, trámy, palubky nebo latě.

Prodej vrutu s malou čočkovou hlavou, PZ drážka, bílý zinek je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut s malou čočkovou hlavou, PZ drážka, bílý zinek naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!