www.ferospoj.cz :: Vrut konstrukční se zápustnou hlavou, TORX, žlutý zinek (20.04.2021 - 18:12)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut konstrukční se zápustnou hlavou, TORX, žlutý zinek

Vrut konstrukční se zápustnou hlavou, TORX, žlutý zinek

Konstrukční vrut je vyroben se zápustnou hlavou, drážkou TORX a jeho povrch je pozinkovaný. Speciální kalené vruty jspu vhodné pro dřevostavby s vysokým počtem spojů či pro jiné "speciální" projekty" (krovy, dřevěné konstrukce, dřevěné podesty, dřevěné terasy z pevných dřevin...). Vysoká pevnost vrutu je daná jeho zakalením. Zajišťuje snadnou a rychlou montáž bez předvrtání a je bezproblémově funkční i při práci s tvrdším dřevem

Konstrukční vruty se od běžných odlišují i dalšími vlastnostmi. Dvouchodý závit vrutu spolu s ostrou jehlovou špičkou umožňuje vysokou rychlost zašroubování a snadné proniknutí do materiálu. Tříštění materiálu je minimalizováno spirálovou dřážkou přes celý závit. Částečný závit konstrukčnímu vrutu napomáhá lepšímu přitažení připojovaného materiálu. Pod zápustnou hlavou jsou drážky, které usnadňují zapuštění do materiálu. Drážka TORX výborně přenáší kroutící moment a snižuje možnost proklouznutí.

Prodej konstrukčního vrutu je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Vruty můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených konstrukčních vrutů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut konstrukční se zápustnou hlavou, TORX, žlutý zinek naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!