www.ferospoj.cz :: Vrut bezpečnostní SR-SK pro bit T40 s vnitřním závitem pro šroub, Mungo (09.07.2020 - 07:17)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrut bezpečnostní SR-SK pro bit T40 s vnitřním závitem pro šroub, Mungo

Vrut bezpečnostní SR-SK pro bit T40 s vnitřním závitem pro šroub, Mungo

Bezpečnostní vrut MUNGO SR-SK pro bit T40 s vnitřním závitem pro šroub je ocelový vrut od švýcarského výrobce MUNGO. Je vyroben z galvanicky pozinkované oceli a určen pro aplikace v interiéru. Bezpečnostní vrut SR-SK je určen do hmoždinek MBR-SK. Má vnitřní závit o velikosti M5 a hlavu s TORX drážkou (T40). Lze ho použít pro kotvení lehkých izolací a dalších nástěnných prvků.

Prodej bezpečnostních vrutů MUNGO SR-SK pro bit T40 s vnitřním závitem pro šroub je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrut bezpečnostní SR-SK pro bit T40 s vnitřním závitem pro šroub, Mungo naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!