www.ferospoj.cz :: Vrtačka pneumatická, 1800 ot/min, Topex (21.04.2021 - 09:44)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vrtačka pneumatická, 1800 ot/min, Topex

Vrtačka pneumatická, 1800 ot/min, Topex

Vrtačka pneumatická 10 mm, 1800 ot/min, Topex je odolná a spolehlivá vrtačka, vhodná do každé dílny pro profesionály i kutily. Tato vrtačka je vybavena přepínačem pro přepínaní směru otáčení vpravo/vlevo. Maximální průměr vrtáku je 10 mm a disponuje maximálními otáčkami 1800 ot/min. Vrtačka pneumatická je v souladu s evropskými bezpečnostními standardy, má certifikát CE.

Prodej pneumatických vrtaček Topex je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vrtačka pneumatická, 1800 ot/min, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!