www.ferospoj.cz :: Vesta pracovní, NEO tools (25.05.2024 - 01:33)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Vesta pracovní, NEO tools

Pracovní vesta je vyrobená z textilu - 65 % polyester + 35 % bavlna podle normy ISO EN 13688:2013. Vesta disponuje vyztuženými kapsami pro uložení nářadí a reflexními prvky. Šedo-černá vesta má zesílenou látku v místech vystavených otěru. V naší nabídce naleznete různé velikosti - XXL (58), XL (56), L (52), M (50) a S (48). Zárukou kvality tohoto pracovního oděvu je evropský certifikát CE. Pokud shánite i jiné pracovní oděvy prolistujte naši kategorii Pracovní oblečení V případě, že požadujete na oděvy logo firmy, nebo jiné údaje, texty, telefonní kontakty atp neváhejte nás nezávazně poptat.

Prodej pracovních vest je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Vesta pracovní, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!