www.ferospoj.cz :: Železářství České Budějovice (25.05.2024 - 01:28)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Máte dílnu či se právě chystáte na stavbu pergoly či jiné dřevostavby. Na stavbu se těšíte, ale nakupování materiálu pro Vás není zábava...S námi to může být jinak!

Bez front, bez čekání. Stačí objednat online a připravené zboží si pak jednoduše vyzvednout!

více
Spojovák či nářadí online!

Nakoupit za dobré ceny, v klidu, v pohodě a bez stresu. Žádný problém, pokud využijete naši nabídku nakoupit online!

Naše služby nabízíme konečným zákazníkům, řemeslníkům či firmám. Nakupte u nás online či si přijďte zboží "osahat" k nám na prodejnu! Při osobním odběru je možné obojí naráz!

více
Nakupovat za dobré ceny...

Stavíte plot? V našem sortimentu naleznete pletivo plotové, pletivo chovatelské, pletivo lesnické...

Ale nejen to, nabízíme Vám také celou řadu plotových dílců, plotové sloupky, chemické a mechanické kotvy a další navazující sortiment příslušenství!

více
Že stavíte plot?

Železářství České Budějovice

Již více něž 10 let budujeme moderní české železářství, přičemž pestrou nabídku spojovacích materiálů průběžně rozšiřujeme o dílenský sortiment a stavební materiály. Kromě klasické maloprodejny pro B2B partnery, řemeslníky i konečné spotřebitele z řad šikovných českých kutilů provozuje naše firma Ferospoj s.r.o. populární eshop ObchodProDílnu.cz. I v roce 2020 jsme v Českých Budějovicích realizovali další kontrolní mystery shopping u naší lokální konkurence a ten nám opět potvrdil, že šíře sortimentu a prodejní ceny námi nabízeného zboží jsou už ve své základní podobě více než zajímavé pro firmy, řemeslníky i domácí kutily. Slevy pro stálé odběratele pak tento fakt jen podtrhují.

Ferospoj s.r.o., to je lokální železářství a online prodejna ObchodProDilnu.
Z Českých Budějovic tak zásobujeme zákazníky z celé ČR.

I díky tomu se na lokálním trhu (jižní Čechy a zejména České Budějovice a okolí) prosazujeme stále častěji na úkor naší konkurence. Pokud jste naši prezentaci nalezl, protože právě teď hledáte ve vyhledávači spolehlivého partnera pro dodávky spojovacího materiálu, plotových systémů či dalšího železářského sortimentu, můžete své hledání ukončit. Ferospoj alias ObchodProDilnu je tou firmou, kterou jste chtěli objevit. Využijte i Vy možnosti nakupovat u nás "klasicky" či přes online prodejnu, skladujeme pro Vás čim dál tím více položek, disponujeme zásobou železářského zboží za více než 7 milónů korun. Vytvořte si zákaznický účet na online prodjeně ObchodProDilnu.cz a získejte i Vy možnost nakupovat široký sortiment železářského a stavebního zboží se slevou. Objednejte si u nás spojovací materiál, kvalitní ruční nářadí od osvědčených výrobců, kotevní techniku, plotové systémykotevní prvky pro dřevostavby, schodnice a rošty pro ocelová schodiště a další sortiment. Pokud svou objednávku přes den či v noci, prostě kdykoliv máte právě čas na to být online, umístíte do naší online prodejny, zboží Vám co nejrychleji připravíme a při vlastním odběru tak u nás strávíte minimum času.

Česká republika je krásná, malá země, plná šikovných hobby kutilů i řemeslníků. Ať už stavíte plot, terasu, dřevostavbu či potřebujete něco rozřezat, spojit, vyvrtat, zatlouci (tím nemyslíme nevěru), pak jste na správné adrese, i pokud na naše stránky přicházíte z Prahy, Brna, Olomouce, Plzně, Liberce či dokonce z Bratislavy. Je nám jedno, kde právě teď realizujete svou stavbu či budujete sou dílnu. Přepravní vzdálenosti a spolupráce s řadou renomovaných přepravních společností nám umožňuje za minimální vícenáklady na přepravu zboží dodat i Vám. Rádi brázdíme s dodávkami krásnou přírodou jižních Čech, nicméně naše rozvozové trasy vedou bez nadsázky od Aše až po Ostravu...Jen pro zajímavost - šrouby, matice, ploty, plotovky, nářadí, brusné kotouče, stavební materiály či železo jsme dodali již na 11 445 unikátních adres (měst či obcí - údaj k 10.5.2021) v ČR a SK!

Budeme velmi rádi, když se naším zákazníkem stanete i Vy. Uděláme vše proto, aby jsme i Vám dodávkou zboží potvrdili fakt, že Ferospoj, provozovatel online prodejny ObchodProDilnu.cz, byl to nejlepší možnou volbou. Podívejte se, co vše Vám nabízíme. V levém menu této stránky a či na eshopu naleznete v jednotlivých kategoriích dílčí materiálové sekce (např. v kategorii Spojovací materiál Šrouby či Matice, v kategorii Stavební prvky pak Podlahové rošty atd.) a v nich konkrétní produkty. Budete-li chtít rovnou nakoupit on-line, z každé produktové karty se dostanete rychle do eshopu, kde k prezentovanému zboží naleznete konkrétní technické info a ceny.

Přejeme Vám příjemné nakupování s Ferospojem!

Plotové centrum České Budějovice    Ploty a brány     Pletiva plotová České Budějovice    Lesnické pletivo          Ovčí pletivo                       Zemní vruty                Plastové plotovky              Ruční nářadí
Tesařské kování                 Spojovací materiál                Trapézové tyče a matice            Stavební prvky a materiály     Spotřební zboží