www.ferospoj.cz :: Utahovák rázový vzduchový 1/2", Topex (15.04.2021 - 10:26)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Utahovák rázový vzduchový 1/2", Topex

Utahovák rázový vzduchový 1/2

Utahovák rázový vzduchový 1/2"  je vyroben z oceli. Utahováknastavitelný výfuk a hmotnost 2,66 kg. Jeho spotřeba vzduchu je 130 l/min a  počet otáček za 1 minutu činí 7 000. Utahovák je dlouhý 183 mm. Na tento rázový utahovák se vztahuje záruka 2 roky. Ideální pro aplikace v průmyslu, garážích nebo mechanických službách.

Prodej vzduchových rázových utahováků je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Utahovák rázový vzduchový 1/2", Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!