www.ferospoj.cz :: Urychlovač a plastifikátor stavebních hmot, Den Braven (23.10.2021 - 00:20)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Urychlovač a plastifikátor stavebních hmot, Den Braven

Urychlovač a plastifikátor stavebních hmot Den Braven je přípravek pro zkvalitnění stavebních hmot. Umožňuje snížit spotřebu vody, dodat směsi plasticitu, zlepšit zpracovatelnost, urychlit tuhnutí a vytvrzení. Je vhodný pro betony a směsi pojené cementem. Použitím urychlovače a plastifikátoru snížíte počet smršťovacích trhlin, výrazně zlepšíte hydroizolační vlastnosti a pevnost směsí. Umožňuje zdít a betonovat i při teplotách pod 0°C při dodržení zásad betonáže při nízkých teplotách. Již po prvním dni zvyšuje pevnost betonu. 

Prodej urychlovače a plastifikátoru stavebních hmot Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Urychlovač a plastifikátor stavebních hmot, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!