www.ferospoj.cz :: Úhelník tesařský spojovací, pozinkovaný (25.05.2024 - 00:57)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Úhelník tesařský spojovací, pozinkovaný

Tesařský úhelník spojovací, vyrobený ze 2,5 mm pozinkovaného plechu. Kvalitní plně certifikované tesařské kování, vyrobeno v EU.
Úhelníky pro tesařské práce, prezentované na této produktové kartě, nemají prolis. Nicméně síla plechu 2,5 mm umožňuje realizovat i tzv. těžké kotvení u středně velkých tesařských konstrukcí. Vybírat můžete z několika rozměrových variant, v nabídce výše naleznete úhelníky úzké i široké.
Předvrtané otvory jsou určeny pro vruty či hřebíky do průměru 5 mm, u větších tesařských úhelníků je k dispozici také otvor pro kotvení na svorníky (závitové tyče) či velké vruty se šestihrannou hlavou.

Pro kotvení k dřevěným prvkům doporučujeme použít speciální vruty do tesařského kování s půlkulatou nebo plochou talířovou hlavou. Zajistíte tak pevný a esteticky vzhledný spoj.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Úhelník tesařský spojovací, pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!