www.ferospoj.cz :: Ucpávky do uší 10ks, NEO tools (25.10.2020 - 19:58)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Ucpávky do uší 10ks, NEO tools

Ucpávky do uší 10ks, NEO tools

Ucpávky do uší jsou ochranná pracovní pomůcka od značky NEO TOOLS. Ucpávky jsou vyrobeny z pěny či silikonu a jsou dodávány v sadě po deseti kusech. Bezpečnost zaručuje certifikace CE, která potvrzuje splnění veškerých nároků Evropské unie. Ucpávky využijí všichni domácí kutilové i řemeslníci pro ochranu před nadměrným hlukem při práci.

Prodej ucpávek do uší je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Ucpávky do uší 10ks, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!