www.ferospoj.cz :: Úchyt na podlahový rošt, pouze vlnovka (21.04.2021 - 09:19)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Úchyt na podlahový rošt, pouze vlnovka

Úchyt na podlahový rošt, pouze vlnovka

Vlnovka bez šroubu jako úchyt na podlahové rošty, samostatný komponent pro přichycení roštu k atypické nosné konstrukci. Zinkovaná podložka určena zejména pro stavba, ploty, spoje na ocelové konstrukce. Otvor ve vlnovce pro šroub je max. M8. Šíře vlnovky je max. 25 mm na rovné části.

Prodej úchytů na rošty je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Úchyt na podlahový rošt, pouze vlnovka naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!