www.ferospoj.cz :: Tvárnice zatravňovací plastová, GUTTAGARDEN ECO (22.04.2021 - 02:12)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Tvárnice zatravňovací plastová, GUTTAGARDEN ECO

Tvárnice zatravňovací plastová, GUTTAGARDEN ECO

Plastová zatravňovací tvárnice Guttagarden ECO je plastová zatravňovací dlažba. Dlažba je vhodná jako zpevňující prvek pro zatravnění parkovacích ploch, příjezdových cest, dvorků atd. Zatravňovací tvárnice Rasenwabe jsou ekonomičtější variantou dlažby Guttagarden. Díky speciálně uzpůsobené konstrukci nebrání tvárnice vsakování dešťové vody a zároveň vytváří dostatečně pevnou a stabilní plochu pro parkování nebo pojezd automobilů. Oproti betonové zatravňovací dlažbě nabízí plastové tvárnice znatelně větší zatravnění. Tím dosáhnete přírodního vzhledu zatravněné plochy. Je vyrobena ze 100 % recyklovatelného polyethylenu (PE), díky čemuž má vysokou odolnost vůči UV záření a zachovává si tak svůj vzhled po dlouhou dobu. Dlažba je velmi lehká, což usnadňuje manipulaci i samotnou pokládku. Díky technologii zámků a kotvících trnů je možné ji pokládat i do mírných svahů se sklonem až 10°. Plastové zatravňovací dlaždice je vhodné pokládat na dostatečně vysokou vrstvu zhutněného štěrku. Při pokládce spotřebujete 4,73 ks tvárnic na m2. Dlažba při správném podkladu snese zatížení až 77 tun na m2.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

Prodej plastových zatravňovacích tvárnic Guttagarden ECO je realizován po jednotlivých kusech. 
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Tvárnice zatravňovací plastová, GUTTAGARDEN ECO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!