www.ferospoj.cz :: Trubka svodová plastová bez hrdla Marley (26.02.2021 - 07:35)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Trubka svodová plastová bez hrdla Marley

Trubka svodová plastová bez hrdla Marley

Svodová trubka bez hrdla Marley je jedním z dílů celého okapového systému značky MARLEY.

Dodávána v rozměru RG 100,125mm v déklách 1, 2,5 a 3 m.

Okapy Marley se dlouhodobě vyznačují extrémní barevou stálostí. Samozřejmostí naší nabídky jsou různé délky okapového žlabu, od 1m až po 3m délky. Díky speciálním technologickým postupů a použití bezkadmiového PVC , které je extrémě odolné vůči UV záření a pověrtnostním vlivům nedochází k vyblednutí materiálu. Z čehož vyplívá záruka kvality ve výši 10-ti let.

V případě Vašeho zájmu o jinou barvu produktu ( či celé řady okapových systémů ), jako jsou například :

B - bílá, A - antracit, Š - šedá, M - měď, Z - zelená, ST - stříbrná, nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vytvoříme cenovou kalkulaci na Vámi požadovanou barvu.

 

Na této produktové kartě naleznete různá barevná provedení příslušenství k plastovým okapům. Zboží, které neskladuje náš dodavatel (jehož dostupnost je na objednávku) je vyráběno přímo do konkrétní objednávky. Z tohoto důvodu jsme u položek s dostupností „na objednávku" nuceni požadovat platbu předem.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Trubka svodová plastová bez hrdla Marley naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!