www.ferospoj.cz :: Trubka hliníková, EN AW 6060 (AlMgSi) (15.04.2021 - 09:09)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Trubka hliníková, EN AW 6060 (AlMgSi)

Trubka hliníková, EN AW 6060 (AlMgSi)

Trubka hliníková, EN AW 6060 (AlMgSi)  je eloxovaná hliníková trubka s kruhovým průřezem a je vyrobena ze slitiny (AlMgSi). Díky této úpravě hliník neoxiduje a lze ho tak použít i v exteriéru. Zároveň je také otěruvzdornější a daleko lépe odolává povětrnostním podmínkám. Síla stěny trubky je 1 mm a délka 2 m.

Prodej hliníkových trubek je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Trubka hliníková, EN AW 6060 (AlMgSi) naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!