www.ferospoj.cz :: Textilie zahradní, PLANTEX WEEDMAX PREMIUM (22.04.2021 - 00:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Textilie zahradní, PLANTEX WEEDMAX PREMIUM

Textilie zahradní, PLANTEX WEEDMAX PREMIUM

Textilie zahradní, PLANTEX WEEDMAX PREMIUM je velmi kvalitní mulčovací zahradní textilie. Textilie propouští vodu i vzduch a zlepšuje teplotní i vlhkostní poměry záhonů. Plošná hmotnost zahradní textilie je 68 g/m2. Je vhodná do záhonů, na skalky, do okolí bazénů a brání prorůstání plevele.

Na textilii poskytujeme záruku 20 let !!

Prodej zahradních textilií Plantex Weedman Premium je realizován v rolích. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Textilie zahradní, PLANTEX WEEDMAX PREMIUM naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!