www.ferospoj.cz :: Termoska, Graphite (25.10.2020 - 20:08)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Termoska, Graphite

Termoska, Graphite

Termoska je vyrobena z nerezu a její vnější plášť z plastu. Toto provedení termosky je se zámkem proti náhodnému otevření, takže už žádné nechtěné vylití Vašeho horkého nápoje. Na tento produkt se vztahuje 2 roky záruka. 

Prodej termosek Graphite je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Termoska, Graphite naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!