www.ferospoj.cz :: Taška na nářadí s ramenním popruhem, NEO tools (21.10.2020 - 17:15)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Taška na nářadí s ramenním popruhem, NEO tools

Taška na nářadí s ramenním popruhem, NEO tools

Taška na nářadí s ramenním popruhem je vyrobena z odolného tkaného nylonu. Brašna má zesílené polstrované víko na obou stranách upevněné suchým zipem, pevné tvrdé dno a vyztužené stěny. Vnitřní prostor je vybaven velkým množstvím tunýlků na nářadí, z vnější strany je brašna vybavena 9 kapsami a kovovým poutkem na svinovací metr. Díky robustnímu kovovému držadlu s držadlem z měkčené gumy je zajištěno pohodlné přenášení nářadí. Brašna má navíc stavitelný popruh s polstrováním a karabinami. Vhodná jak do profi, tak hobby dílen. Na tento produkt poskytujeme záruku v délce 2 roky.

Prodej tašek na nářadí je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Taška na nářadí s ramenním popruhem, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!