www.ferospoj.cz :: Systém regálový hobby (nosná konzola, držák police, koše, spojky) (15.04.2021 - 08:56)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Systém regálový hobby (nosná konzola, držák police, koše, spojky)

Systém regálový hobby (nosná konzola, držák police, koše, spojky)

Jednoduchý regálový systém, který snadno přizpůsobíte Vaší dispozici. Vhodné pro dílnu, sklad i garáž. Součástí jednoduchého regálového systému jsou nosné konzole k přišroubování na zeď, držáky policí v různých délkách, drátěné koše a stabilizační úchyty polic, které Vám ve finále vylepšují spoj držák police - police.
Regál je vhodný pro uložení a skladování nejrůznějších věcí, od zahradních potřeb přes potřeby kutilské až po nářadí. Jeden držák má únosnost cca. 30 kg. O skutečné únosnosti regálu rozhoduje nejvíce materiál stěny, do které je kotvena nosná konzole (Ytong, cihla, sádrokartom...), použité kotevní prvky a v neposlední řadě také materiál police. Vzdálenost nosných konzol doporučujeme přizpůsobit předpokládané zátěži systému. Obecně platí, že by neměla přesáhnout 1 m, v případě použití koše musí být konzoly od sebe cca. 0,6 m (rozměr koše).

Drážky na upevnění držáku police se v nosné konzole kontinuálně opakují po celé její délce, takže rozestup polic (výšku) si můžete opět přizpůsobit dle rozměrů skladovaných předmětů. Otvory pro kotvení (pro pr. max. 5 mm) se opakují cca. po 25 cm.

LEGENDA k výše uvedeným systémovým prvkům:

  • WLS - perforovaná nosná konzole z plechu o síle 2 mm, tvar U, výška 12 mm, šířka 16 mm, otvory pro připevnění o průměru 5 mm (2197001 - 006)
  • WSS - držák police z plechu o síle 3 mm (2197007 - 019 s výjimkou 015 a 016)
  • WKA - koš s posuvem (2197022 - 027), nutné umístit do rámu koše WRM (2197020 - 021)
  • WSO - průběžná spojka držáku s policí (není nutné použít 2197015)
  • WSJ - koncová spojka držáku s policí (není nutné použít 2197016) 

Prodej košů a rámů košů je dočasně pozastaven, proto zde tyto varianty produktů nejsou aktuálně zobrazovány.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Systém regálový hobby (nosná konzola, držák police, koše, spojky) naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!