www.ferospoj.cz :: Svod okapový, FeZn (04.12.2021 - 01:38)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Svod okapový, FeZn

Svod okapový, FeZn je ocelová okapová svodová roura. Je vyrobena z žárově pozinkované oceli. Okapový svod je základním prvkem okapových střešních systémů. Svodová trubka zajišťuje odvod vody z okapových střešních žlabů. Okapové svody nabízíme v různých průměrech a délkách.

Prodej okapových svodů FeZn je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Svod okapový, FeZn naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!