www.ferospoj.cz :: Svítilna LED, pracovní, nabíjecí (20.04.2021 - 19:29)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Svítilna LED, pracovní, nabíjecí

Svítilna LED, pracovní, nabíjecí

Svítilna LED, pracovní, nabíjecí je vyrobená z odolného ABS plastu. Jedná se o nabíjecí svítilnu s CREE i COB LED. Dosvit až 350 metrů, doba svícení až 12 hodin, několik režimů svícení a maximální světelný tok 300 lm. Doba nabíjení 7 hodin. Součástí balení je napájecí adaptér + adaptér do automobilu. Svítilna je vhodná např. pro camping, do dílny, chaty atd. Rozměry jsou 167 × 135 × 90 mm.

Prodej LED svítilen  je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Svítilna LED, pracovní, nabíjecí naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!