www.ferospoj.cz :: Stupeň schodišťový SP 240-34/38, DIN 24531, pozinkovaný (22.04.2021 - 01:54)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Stupeň schodišťový SP 240-34/38, DIN 24531, pozinkovaný

Stupeň schodišťový SP 240-34/38, DIN 24531, pozinkovaný

Stupeň schodišťový SP 240-34/38, DIN 24531 je vyroben z vysoce kvalitní oceli s povrchovou úpravou pozinkování. Schodnice má protipožární odolnost danou normou. Velmi pevná ocelová schodnice je vhodná pro schodiště s denní zátěží pohybu osob. Na přední straně kovové schodnice je navíc navařená děrovaná nášlapná hrana, která výrazně snižuje riziko uklouznutí.

Na této produktové kartě naleznete varianty schodišťových stupňů, které již byly vyráběny na míru zákazníkovi. Cena, která je u schodnic uvedena je pouze orientační, mění se dle aktuální ceny materiálu, proto je nutné každému zákazníkovi vytvořit individuální cenovou nabídku. Pokud máte zájem o schodišťový stupeň SP 240 s protipožární odolností, zašlete nám poptávku na email: poptavky@obchodprodilnu.cz a my Vám v co nejkratším termínu zašleme cenovou i termínovou nabídku.

Prodej schodišťových stupňů je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku/zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Stupeň schodišťový SP 240-34/38, DIN 24531, pozinkovaný naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!