www.ferospoj.cz :: Stůl skládací plastový 122 cm, výrobce LIFETIME (25.06.2022 - 18:17)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Stůl skládací plastový 122 cm, výrobce LIFETIME

Plastový skládací stůl 122 cm je dalším produktem z naší nabídky vhodný pro Váš odpočinek a čas strávený s rodinou či přáteli. Toto a mnoho dalšího naleznete v naší volnočasové kategorii Odpočinek od dílny.

Skládací stůl plastový má mnoho využití. Je vhodný jak na Vaší zahradu, pod pergolu, do kanceláře a díky své možnosti nastavit si výšku stolu dle potřeby ( 48 - 73 cm) je také vhodný do dětského pokoje či pro studenty. Díky jeho rozměrům a možnosti složit stůl na půl (tloušťka 7 cm), je velmi snadno uskladnitelný nebo převozu schopný.
Zahradní stůl je vyrobený z vysoce odolného UV stabilizovaného polyethylenu (HDPE) a ocelové nosné kostry dimenzované pro extrémní zátěž.

Použitý plast, ze kterého je skládací zahradní stůl vyroben je vysoce odolný vůči vlivu počasí (povětrnostním vlivům), na slunci nežloutně ani nekřehne. Což ocení leckterá hospodyňka. Dokonalé umytí zahradního stolu umožňuje zvolený plast i ocelová konstrukce. 

Ke stolu možno dokoupit zahradní lavici či zahradní plastovou židli.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Stůl skládací plastový 122 cm, výrobce LIFETIME naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!