www.ferospoj.cz :: Stůl kulatý barový 83 cm, výrobce LIFETIME (15.04.2021 - 10:20)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Stůl kulatý barový 83 cm, výrobce LIFETIME

Stůl kulatý barový 83 cm, výrobce LIFETIME

Plastový skládací barový stolek je dalším produktem z naší nabídky vhodný pro Váš odpočinek a čas strávený s rodinou či přáteli. Toto a mnoho dalšího naleznete v naší volnočasové kategorii Odpočinek od dílny.

Skládací kulatý stůl má mnoho využití. Je vhodný například do Vaší nové kavarány, baru či cukrárny, hodit se Vám bude i při zahradní grilovačce nebo jako odkládací plocha ve Vaší kanceláři nebo Vašem pokoji. Díky jeho rozměrům a možnosti složení stolku na plocho (tloušťka 3,3 cm) ho lze jednoduše uskladit např. pod skříň.

Stůl skládací je vyrobený z vysoce odolného UV stabilizovaného polyethylenu (HDPE) a ocelové nosné kostry dimenzované pro extrémní zátěž. 

Použitý plast, ze kterého je barový stolek vyroben je vysoce odolný vůči vlivu počasí (povětrnostním vlivům), na slunci nežloutně ani nekřehne. Což ocení leckterá hospodyňka. Dokonalé umytí skládacího stolu umožňuje zvolený plast i ocelová konstrukce. 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Stůl kulatý barový 83 cm, výrobce LIFETIME naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!