www.ferospoj.cz :: Šroubovák s ráčnou + bity v rukojeti, Topex (21.04.2021 - 10:59)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šroubovák s ráčnou + bity v rukojeti, Topex

Šroubovák s ráčnou + bity v rukojeti, Topex

Šroubovák s ráčnou + bity v rukojeti, Topex je vyroben z kvalitní chrom - vanadiové oceli. Díky ergonomicky tvarované rukojeti je zajištěno pohodlí při práci, rukojeť je také odolná vůči nárazům a protiskluzová. Bity jsou umístěny v praktickém stojanu, který Vám ušetří místo a zároveň i čas potřebný při hledání bitu. Sada se skládá ze 14 kusů. Šroubovák s ráčnou je vhodný do profesionální dílny, ale i pro kutily.

Balení se skládá:

1 ks 1/4", magnetická šroubovací rukojeť

1 ks rukojeť pro šroubovací bity 60 mm

12 ks šroubovacích bitů 25 mm: rozměry: ploché 5 mm, 6 mm, křížové PH1, 2 x PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, Torx T15, T20, T25.

Prodej šroubováků s ráčnou je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šroubovák s ráčnou + bity v rukojeti, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!