www.ferospoj.cz :: Sprej startovací, Den Braven Rychlý start (17.05.2022 - 23:25)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sprej startovací, Den Braven Rychlý start

Startovací sprej Rychlý start od výrobce Den Braven je skvělým pomocníkem pro chladná zimní rána. Usnadňuje start naftových i benzinových motorů především starších vozidel, motocyklů a nákladních vozů. Umožňuje rychlý a snadný start motoru, zabraňuje zamrznutí karburátoru a šetří tím motor a baterii. Je určen především pro autodílny, zemědělce, kutily a všechny motoristy. Podrobnější technické informace naleznete ke stažení v technickém listu.

Před použitím důkladně protřepte a aplikujte přímo do karburátoru, vzduchového filtru nebo sání - poté ihned startujte. U benzinových motorů je možné lehce přidat playn, u naftových motorů bez žhavení je doporučeno startovat na plný plyn. Lze také aplikovat s pomocí druhé osoby přímo při startu.

Prodej startovacího spreje Rychlý start Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sprej startovací, Den Braven Rychlý start naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!