www.ferospoj.cz :: Sprej na klínové řemeny, Den Braven (17.05.2022 - 23:15)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sprej na klínové řemeny, Den Braven

Sprej na klínové řemeny od výrobce Den Braven je speciální přípravek pro okamžitou pomoc s řemeny. Je vhodný na všechny hnané klínové, kulaté a ploché řemeny z tkaniny, PVC, kůže a gumy, jež jsou vystaveny vlhkému prostředí a dlouhodobým provozům. Zvyšuje přilnavost a tažnou sílu, zabezpečuje odolnost proti vlhku a stříkající vodě. Zamezuje prokluzování a hvízdání klínových řemenů, čímž také prodlužuje jejich životnost. 
Před použitím sprej důkladně protřepte a poté rovnoměrně aplikujte ze vzádlenosti 20-25 cm na ošetřovanou plochu. Použití je možné jak při vypnutém, tak i běžícím motoru. Doporučená aplikační teplota je +5 až +30°C.

Prodej spreje na klínové řemeny Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr. 
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sprej na klínové řemeny, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!