www.ferospoj.cz :: Spojka trubková tvar T 90 stupňů, nerez A4 (18.06.2024 - 04:31)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Spojka trubková tvar T 90 stupňů, nerez A4

Spojky trubkové tvar T 90 stupňů, nerez A4. Spojka je vyrobena z korozivzdorné nerezové oceli A4, která zajišťuje vhodnost použití i v náročnějších podmínkách s výskytem slané vody nebo kyselin. Nerezové spojky ve tvaru T se sklonem 90° lze použít ke spojování trubek při montáži zábradlí. 

Prodej trubkových spojek ve tvaru T z nerezové oceli A4 je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Spojka trubková tvar T 90 stupňů, nerez A4 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!