www.ferospoj.cz :: Spojka hadic na rychlospojky, VERTO (02.12.2022 - 17:14)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Spojka hadic na rychlospojky, VERTO

Spojka hadic na rychlospojky Verto je vyrobena z kvalitního plastu. Slouží pro spojování zahradních hadic. Spojení dvou hadic pomocí rychlospojek. Spojky Verto jsou určeny pro zahradní hadice o průměru 1/2" a 3/4".

Prodej spojek hadic je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Spojka hadic na rychlospojky, VERTO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!