www.ferospoj.cz :: Spodní samolepicí mikropryž (26.02.2021 - 07:46)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Spodní samolepicí mikropryž

Spodní samolepicí mikropryž

Samolepicí spodní mikropryž je měkká páska na nosnou konstrukci. Na pásku se pokládají plastové polykarbonátové desky. Slouží jako tepelná dilatace mezi plastovou deskou a konstrukcí, k oddělení desek od nátěru konstrukce a také zajišťuje omezení hluku (praskání), který způsobuje tepelná roztažnost desek. Páska je přibližně 3 mm silná.

Prodej samolepících spodních mikropryží je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Spodní samolepicí mikropryž naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!