www.ferospoj.cz :: Skleník URANUS, prosklení polykarbonát tl. 6 mm, konstrukce elox hliník (22.04.2021 - 02:23)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník URANUS, prosklení polykarbonát tl. 6 mm, konstrukce elox hliník

Skleník URANUS, prosklení polykarbonát tl. 6 mm, konstrukce elox hliník

Skleník Lanit Plast URANUS,prosklení kvalitní UV odolný dutinkový polykarbonát o tlouštce 6 mm. Díky silnějšímu polykarbonátovému prosklení je skleník vhodný i na velmi náročná stanoviště.

URANUS je špičkový skleník, který Vám nyní nabízíme za internetové ceny. S extra kvalitním polykarbonátovým prosklením, které je vyráběno v ČR (desky MARLON či Sunlite jsou dováženy z Velké Británie či Německa, přířezy jsou však realizovány v ČR). Případným nákupem tohoto výrobku si tak pořizujete skleník, na který je poskytován 100% záruční i pozáruční servis.

Polykarbonátové prosklení o síle 6 mm má výborné termoizolační vlastnosti, je oboustranně UV odolné a díky své síle je vhodné i pro náročnější stanoviště (sníh, vítr, pouze částečná orientace místa "za sluncem" apod.). Na polykarbonát je poskytována také ZÁRUKA 10 let na nerozbitnost kroupami! Konstrukceje vyrobena z eloxovaných hliníkových profilů a vstupní dveře dvoukřídlé (š x v otvoru 122x191 cm).
Skleníky firmy LanitPlast jsou jedinými na českém trhu s doložitelnou českou certifikací, vzhledem k nepříjemným zkušenostem mnohých zahrádkářů Vám nedoporučujeme nákup skleníků, u kterých je nejasný původ zboží. Nenechte se zlákat cenou, která je u neznačkových skleníků příznivá skutečně pouze na první pohled...
Skleník URANUS je nabízen v různých velikostních variantách, které naleznete výše. Případnou montáž podezdívky či jiných základů Vám doporučujeme realizovat až po sestavení skleníku, rozměry uvedené výše jsou definovány jako maximální vnější.

Máte-li jakékoliv další dotazy, jsme Vám k dispozici na on-line chatu výše nebo na telefonních číslech: +420 387 414 008, 776 534 020

Ptáte-li se Jak postavit skleník, výše je VIDEO prezentace a návod ke stavbě skleníku:

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník URANUS, prosklení polykarbonát tl. 6 mm, konstrukce elox hliník naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!