www.ferospoj.cz :: Skleník polykarbonátový ZEUS, LanitPlast (22.04.2021 - 02:13)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Skleník polykarbonátový ZEUS, LanitPlast

Skleník polykarbonátový ZEUS, LanitPlast

Polykarbonátový skleník z produktové řady ZEUS od renomovaného výrobce z Velké Británie naleznete v naší kategorii Skleníky polykarbonátové.

Skleníky ZEUS lze bez problémů zařadit do skupiny "profesionálních skleníků". To znamená, že jsou primárně určené pro pěstování květin či zeleniny.
Polykarbonátový skleník Zeus je vyroben z vysoce kvalitních AL eloxovaných profilů a k jeho prosklení jsou použity tepelně - izolační dvoustěnné komůrkové desky. Jedná se o polykarbonát špičkové kvality s UV filtrem (nekřehne, nežloutne) od evropského výrobce. Kvůli možnému přehřátí skleníku jsou použité komůrkové desky optimální, použití vícestěnných desek výrobce nedoporučuje.

Díky použitým materiálům při výrobě skleníku je na skleníky Zeus v celé rozměrové řadě poskytována záruka ve výši 10ti let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím a záruka 15 let na AL konstrukci.

Skleník Zeus je dodáván jako stavebnice včetně podrobného montážního návodu (doporučujeme stavět minimálně ve dvou lidech). POZOR! Skleník Zeus je možné postavit na pevnou podezdívku (betonová, zděná). S její realizací však počkejte a postavte jí až po zakoupení Vámi zvoleného skleníku a po montáži jeho základny. Uváděné rozměry skleníku jsou maximální vnější rozměry a tudíž nemohou být použity pro vyměření stavby podezdívky.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Skleník polykarbonátový ZEUS, LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!