www.ferospoj.cz :: Šindel střešní bitumenový, GUTTATEC BEAVER, 3 m2 v balení (24.02.2021 - 21:38)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Šindel střešní bitumenový, GUTTATEC BEAVER, 3 m2 v balení

Šindel střešní bitumenový, GUTTATEC BEAVER, 3 m2 v balení

Šindel střešní bitumenový, GUTTATEC BEAVER nebo-li asfaltová šindel Guttatec od výrobce GUTTA. Jedná se o asfaltový střešní šindel ve tvaru písmene U (Beaver) s prémiovou kvalitou. Tuto střešní sindel můžete taktéž znát pod českým názvem BOBROVKA
Bitumenové šindele jsou spolehlivou střešní krytinou, která je tvořena / poskládána na podklad z dílčích pásu oxidovaného asfaltu s minerálními plnivy a nenasákavou nosnou rohoží ze skelných vláken. Právě skelná rohož, která byla při výrobě asfaltové šindele použita, zaručuje její dlouholetou životnost. Povrchová úprava šindele BEAVER (Bobrovka) je tvořena tlakově zaválcovaným posypem ze speciálního keramizovaného, probarveného granulátu.

Na spodní straně je šindel Bobrovka opatřená samolepící plochou pro snadnou a velmi rychlou instalaci. Střešní bitumenový šindel Guttatec je určen primárně pro šikmé střechy se sklonem od 15° do 90°. Beaver je vhodný především pro stavby menšího rozsahu, jako jsou pergoly, stání pro auta, zahradní domky nebo psí boudy. Střešní asfaltové šindele jsou k dispozici v několika barevných variantách a protože si za kvalitou nabízené střešní krytiny stojíme, na výrobek poskytujeme záruku 10 let !

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Šindel střešní bitumenový, GUTTATEC BEAVER, 3 m2 v balení naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!