www.ferospoj.cz :: Set piknikový dětský 83 cm, výrobce LIFETIME (15.04.2021 - 09:48)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Set piknikový dětský 83 cm, výrobce LIFETIME

Set piknikový dětský 83 cm, výrobce LIFETIME

Dětský plastový skládací piknikový set, výrobek vhodný pro rodiny s dětmi, které své volno či dovolenou chtějí strávit v přírodě, na cestách, na chatě nebo někde v kempu, ale rádi by si pro sebe i své ratolesti dopřáli trošku toho domácího pohodlí. Piknikový set pro děti ve složení 1x stůl a 2x lavice je vhodný pro dětské svačinky prakticky kdekoliv, především díky jeho snadnému složení, rozložení, uskladnění a převozu. Ve stole je připraven otvor pro slunečník, takže Vás ani nepříjemné sluneční paprsky neodradí od oblíbeného pikniku v přírodě a dětských radovánek.

Lavice se stoly jsou vyrobeny z vysoce odolného UV stabilizovaného polyethylenu (HDPE)  hnědé barva, ocelová nosná kostra je dimenzována na extrémní zátěž. Díky těmto vlastnostem je set na piknik vysoce odolný vůči veškerým povětrnostním vlivům. Na slunci nemění barvu, ani nekřehne. Materiály, ze kterých je set vyroben, umožňují jeho dokonalé umytí. 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Set piknikový dětský 83 cm, výrobce LIFETIME naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!