www.ferospoj.cz :: Sada vytahováků zalomených šroubů, Topex (08.06.2023 - 09:26)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada vytahováků zalomených šroubů, Topex

Vytahovače šroubů jsou vyrobeny z kvalitní legované oceli od výrobce TOPEX a slouží k vytahování zalomených šroubů o velikosti M3 - M18. Díky vytahovačům není nutné zalomený šroub vyvrtávat! Sada v praktickém plastovém odkládacím pouzdru obsahuje 5 ks vytahovačů pro půměry M3 až M18. 

Prodej sady na vytahování šroubů je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada vytahováků zalomených šroubů, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!