www.ferospoj.cz :: Sada vidlicových klíčů 8 dílná, NEO tools (21.04.2021 - 09:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada vidlicových klíčů 8 dílná, NEO tools

Sada vidlicových klíčů 8 dílná, NEO tools

Sada vidlicových klíčů s dvojitým otevřeným koncem se vyznačuje vysokou profesionální kvalitou. Osmidílná sada je vyrobená podle DIN 3110 a z chrom-vanadiové oceli, která zaručuje trvanlivost po mnoho let používání klíčů. Klíče jsou dodávány v praktickém pouzdře s tištěnými velikostmi klíčů, což usnadňuje jejich udržování v pořádku. Sada obsahuje klíče s rozměry 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19 a 20x22 mm. Kvalitní ploché klíče jsou určeny jak pro profesionály, tak i pro kutily. O kvalitě nářadí vypovídá německý TÜV certifikát.

Prodej sad vidlicových klíčů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada vidlicových klíčů 8 dílná, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!