www.ferospoj.cz :: Sada těsnění pro skleníky DVUSHKA a ECONOM (22.04.2021 - 01:23)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada těsnění pro skleníky DVUSHKA a ECONOM

Sada těsnění pro skleníky DVUSHKA a ECONOM

Sada těsnění pro skleníky DVUSHKA a ECONOM je vyrobena z kaučuku. Tato univerzální kaučuková pěna slouží jako těsnění pro skleníky. Zejmána k utěsnění oken, dveří, čelní a zadní stěny skleníku. Sadu těsnění pro skleníky poskytujeme v balení - roli.

Prodej sady těsnění pro skleníky DVUSHKA a ECONOM je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada těsnění pro skleníky DVUSHKA a ECONOM naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!