www.ferospoj.cz :: Sada šroubováků na jemnou mechaniku, osmidílná, NEO tools (21.04.2021 - 10:25)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada šroubováků na jemnou mechaniku, osmidílná, NEO tools

Sada šroubováků na jemnou mechaniku, osmidílná, NEO tools

Osmidílná sada šroubováků je určená na jemnou mechaniku v plastové kazetě a s PVC rukojetíTyto šroubováky nejčastěji využijete např. při opravách počítačů, el. zařízení či brýlí. Sada obsahuje 5x ploché šroubováky (1.0; 1.6; 2.0; 2.4; 3.0) a 3 ks křížové Philips šroubováky (00; 0; 1) Šroubováky jsou dlouhé 50 mm. Velmi dobrý poměr cena - kvalita se zárukou na 5 let.

Prodej sad šroubováků na jemnou mechaniku je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada šroubováků na jemnou mechaniku, osmidílná, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!