www.ferospoj.cz :: Sada postřikovače a spojek, sprcha plastová, VERTO (02.12.2022 - 17:14)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada postřikovače a spojek, sprcha plastová, VERTO

Sada postřikovače a spojek určené pro zahradní hadice o průměru 1/2" a 3/4. Nastavitelná stříkací pistol disponuje plynulým řízením proudu s 8 funkcemi. Dále sada obsahuje 2 rychlospojky 1/2" (rychlospojku a STOP spojku) a 1/2" připojení na kohout. V našem sortimentu naleznete i další nezbytné zahradní doplňky či zahradnické nářadí.

Prodej sad postřikovače a spojek je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada postřikovače a spojek, sprcha plastová, VERTO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!