www.ferospoj.cz :: Sada očkoplochých klíčů, výrobce NEO tools (20.04.2021 - 18:22)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada očkoplochých klíčů, výrobce NEO tools

Sada očkoplochých klíčů, výrobce NEO tools

Sada očkoplochých klíčů je set klíčů z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli od výrobce NEO tools. Všechny klíče mají dvanáctihranný tvar oka a leštěnou hlavu, která je ohnutá pod úhlem 15°. Součástí každé sady je také textilní pouzdro. Vybírat můžete ze sad o 6, 8, 12, 17 a 26 klíčích, rozměry viz níže.

Prodej sad očkoplochých klíčů je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada očkoplochých klíčů, výrobce NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!