www.ferospoj.cz :: Sada kotvící pro domek LanitStorage, LanitPlast (10.08.2022 - 23:20)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada kotvící pro domek LanitStorage, LanitPlast

Kotvící sada pro domek LANITSTORAGE LanitPlast je ocelová sada pro ukotvení zahradních domků. Jedná se o sadu, pomocí které je možné ukotvit domek k pevnému betonovému podkladu. Je kompatibilní se zahradními domky LANITSTORAGE. Sada obsahuje:

  • 4x rohový plech;
  • 12x úchytný plíšek;
  • 16x šroub a kovovou hmoždinku do betonu.


Pomocí rohových plechů je zajištěn pravoúhlý základový rám z lišt. Následně jsou přimontovány plíšky tak, že jedna část plíšku je přišroubovaná přímo do základového rámu a druhá čast ukotvena do hmoždinky v betonu. Spolu s podlahovou základnou zajišťují ukotvení a stabilitu zahradních domků LANITSTORAGE. Základna nenahrazuje kotvící sadu!

Prodej kotvících sad pro domek LANITSTORAGE LanitPlast je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada kotvící pro domek LanitStorage, LanitPlast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!