www.ferospoj.cz :: Sada hlavic se šestihrannou stopkou, Topex (21.04.2021 - 10:19)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada hlavic se šestihrannou stopkou, Topex

Sada hlavic se šestihrannou stopkou, Topex

Sada hlavic s vnitřním šestihranem je osmidílná sada nářadí od výrobce TOPEX. Hlavice jsou vyrobeny z kvalitní chrom-vanadiové oceli (CrV) pro maximální životnost a vysokou odolnost vůči korozi. V sadě naleznete 8 hlavic s vnitřním šestihranem ve velikostech od 5 po 13 mm. Upínání je řešeno vnějším šestihranem a je tak vhodné především pro akumulátorové vrtačky s rychloupínacím sklíčidlem. 

Prodej sady hlavic s vnitřním šestihranem je realizován po jednotlivých sadách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada hlavic se šestihrannou stopkou, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!