www.ferospoj.cz :: Sada bitů 60 ks Graphite (15.04.2021 - 10:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada bitů 60 ks Graphite

Sada bitů 60 ks Graphite

Sada bitů Graphite je vyrobena z kvalitní oceli. V této 60 dílné sadě bitů o délce 25 mm je možné nalézt v podstatě všechny druhy bitů, které můžete potřebovat při práci v dílně (křížové, ploché, TRX, imbus plus několik nástavců). Sada je vhodná především pro hobby práce a projekty. 

Prodej sad bitů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada bitů 60 ks Graphite naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!