www.ferospoj.cz :: Sada bitů 31 dílná, NEO tools (21.04.2021 - 09:17)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Sada bitů 31 dílná, NEO tools

Sada bitů 31 dílná, NEO tools

Sada bitů 31 dílná, od firmy NEO tools. Kvalitní bity určené pro velmi časté použití v profi či hobby dílně. Součástí sady je také magnetický držák na bity. Celé nářadí je uložené v plastovém boxu nástavcem. Sada obsahuje ploché bity (3 - 6 mm), křížové bity (PH1 - PZ3), inbus bity (3 - 6 mm), Torx bity (T10 - T40) a Torx bity s otvorem (T10 - T40).

Na tuto sadu bitů je poskytována záruka 2 roky.

Prodej sad bitů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Sada bitů 31 dílná, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!