www.ferospoj.cz :: Rychlospojka hadicová, plast, VERTO (26.02.2024 - 03:15)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Rychlospojka hadicová, plast, VERTO

Rychlospojky k zahradní hadici značky VERTO jsou vyrobeny z kvalitního plastu, odolného proti poškození. Některé varianty mají také pogumované protiskluzové části a funkci zastavení. Rychlospojky můžete vybírat pro průměr hadice 1/2 " či 3/4 ". Více informací o jednotlivých variantách naleznete v technickém infu níže. V našem sortimentu naleznete i další nezbytné zahradní doplňky či zahradnické nářadí.

Prodej rychlospojek k zahradní hadici je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Rychlospojka hadicová, plast, VERTO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!