www.ferospoj.cz :: Rukavice pracovní kombinované Eider (25.05.2024 - 01:31)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Rukavice pracovní kombinované Eider

Pracovní rukavice Eider od výrobce CERVA jsou kvalitní ochrannou pracovní pomůckou určenou především pro hrubé mechanické práce. Rukavice jsou vyrobeny z jednoho kusu silné hovězí štípenky, která se nachází na překrytých špičkách prstů, v dlaňové části a na palcích. Na hřbetech jsou rukavice opatřeny bavlněnou vyztuženou manžetu. Vybírat můžete z několika velikostí.

Prodej pracovních rukavic je realizován po párech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Rukavice pracovní kombinované Eider naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!