www.ferospoj.cz :: Rukavice pracovní, Driver RED (21.10.2020 - 18:00)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Rukavice pracovní, Driver RED

Rukavice pracovní, Driver RED

Pracovní rukavice Driver RED jsou kvalitní elastické rukavice od výrobce Ploberger. Jsou vyrobeny z měkké a poddajné 1A vepřovice. Splňují normu EN 338, kategorie 2. Kolem zápěstí jsou vybaveny nápletem se suchým zipem. Jsou vhodné na stavbu, pro údržbářské práce, na zahradu, do skladu nebo při transportech.

Prodej pracovních rukavic Driver RED je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Rukavice pracovní, Driver RED naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!