www.ferospoj.cz :: Rozmrazovač skel, Den Braven (25.06.2022 - 18:19)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Rozmrazovač skel, Den Braven

Rozmrazovač skel je výborný pomocník při rychlém rozmrazení zamrzlých skel, světlometů a zpětných zrcátek automobilů. Okamžitě odstraňuje námrazu a led a zabraňuje opětovnému namrzání. Jeho další výhodou jsou výborné čistící účinky. Nenarušuje lak a gumové části karoserie ani nenapadá kov, plasty, polykarbonáty.

Použití: Nejprve smetáčkem odstraňte sněhovou vrstvu. Rozmrazovač nastříkejte na požadované místo a krátce nechte působit. Roztátou námrazu odstraňte zapnutím stěračů nebo hadříkem.

Prodej rozmrazovačů skel je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Rozmrazovač skel, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!